Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok egy franciasakk...

Hol találok egy franciasakk programot?

Figyelt kérdés
A google nem a barátom, mert akár francia sakk, akár losing/suicide/anti chess a kérdés, vagy nem letölthető szoftver van, hanem csak rizsa, vagy múzeális win 98-as rossz grafikájú program, vagy triál verzió, vagy ami hülye hibaüzenettel kiakad, de tisztességes, normális free programot nem lelek.
2011. szept. 9. 18:10
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

első találat a gúgli barátunktól.


[link]


[link]


Rival Chess

1.8.29

Igényes sakkjáték, jól néz ki, könnyen, egyszerűen kezelhető. Van a csomagban francia sakk, és egy másik variáns játék is.

2011. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de mintha ez lenne az, amit letöltöttem, de sz*r a grafikája, mást meg nem találtam. :(
2011. szept. 9. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a barátod a google akkor barátkozz vele össze gyorsan, mert azt találja ami a neten van. ennyi. ha nemtalálsz játssz flash game-ban. biztos van!!
2011. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Barátom a google, de néha (szerencsére ritkán) sikerül olyan témában is rossz eredményt elérnie, amikor egyértelműen jót kellene.

Flahs játékok is jók lennének, de abban sem leltem találatot.

2011. szept. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!