Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfutna egy ilyen gépen a...

Elfutna egy ilyen gépen a windows 7?

Figyelt kérdés
128mb nem integrált videókártya, 1,3ghz-s proci, 512 mbram, 40gb-s vinyó.Tudom hogy netem azt irják hogy 1gb ram kell asszem ezen kivűl minden okés, szerintetek lefut egy ilyan gépen a windows 7?
2011. szept. 10. 12:29
 1/7 anonim válasza:
Hát nem tudom szerintem nem mert a ram elég kevés :/
2011. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne erőltesd. Lehet futna de nagyon lassan.
2011. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hátha türelmes ember vagy akkor mindenképp, mert olyan jó 20mp alatt tölt majd be egy program. Erre egy buherálatlan XP-t vagy egy új gépet vegyél.
2011. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy lecsupaszított (semmi játék) valódi kódos Windows XP SP3-at tennék rá, vagy pedig Linux-ot. Ubuntu biztosan futna rajta.
2011. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
xp.. Win7el nem lenne villám.
2011. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
am xpvel semmi gond sincs meg a cod2 rendesen fut rajta igaz kell egy kis idő mire szerora felmegy de utána már eléggé jól lehet vele jáccani
2011. szept. 10. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha két magú a proci, akkor az megdobja a teljesítményét. Nálam 1,60 GB RAM és minden símán fut rajta, de két magú (Intel) a procija (XP az operációs rendszer).
2011. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!