Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van nekem egy Néró Startmart...

Van nekem egy Néró Startmart programom! Internetről letőltőtt videokat szeretnék ki irni vele! De ha dvd t akarok irni azt irja ki hogy nem kompatibilis fájl! Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Adatként tudod kiírni (DvdRom) az avi-kat dvd lemezre. Lehet, hogy dvd-videót választasz, azért nem tudja kiírni. De így csak találgatok, kicsit bővebben...!?

Ha dvd-video a cél, előbb konvertálni kéne ebbe a formátumba az avi-t.

2009. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ezek szerint csak avi formátumban tudok ki irni? Egyébként sok rővidfilmet akartam kiirni de egy mappában! És csak 2 irt ki! Ez mért van?
2009. ápr. 22. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:

>>>A letöltött filmek gondolom avi-k...? Ezeket kiírhatod dvd-re, és megnézheted lejátszón, ha az kezeli az avi-kat.

Ekkor a Néró-val adat módban kell írni (dvd-rom). >>>Konvertálni akkor kell, ha nem viszi a lejátszód az avi-kat. Ilyen az enyém is, ezért én is konvertálom DVD-Video-nak az avi-kat.

>>>Csak kettőt tudtál kiírni...lehet, hogy ennyi fért el 4,5GB-on, a harmadik már sok volt...?

>>>Feliratok nem voltak?

2009. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hello

Dvd lemezre irtam ki! Még sok hej volt rajta!

2009. ápr. 23. 05:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy kell konvertálni az avit?
2009. ápr. 24. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Konvertálnod akkor kell, ha a lejátszód nem divx képes. Ha nem lenne elég jó a dvd lejátszóm, nem cicóznék, vennék egy olyan lejátszót, ami divx képes. Konvertálni pedig a VsoConvetXtoDVD-vel , és a DivxToDvd-vel lehet pl. Az első a feliratokat is kezeli.
2009. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!