Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami nem...

Van olyan program ami nem zárja le a dvd-t írás után és egyben konvertál is?

Figyelt kérdés

Olyat ami AVI-ból Blu-Ray-be konvertálja meg nem zárja le a lemezt írás után, hogy tehessek rá több filmet.

És a Star Wars mind a hat részét is el tudnátok küldeni? :D (Apának kéne ^^)

Előre is köszönöm nektek :DD

16/L


2011. szept. 10. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Avi to Bluray konverter névvel keressél vmit de azt jó tudni hogy dvd-t nem jó folytatásosan írni mert el fogja cseszni! arra a cd-lemezek a jók.

A Star Wars mind a hat részét pedig szintén a Google keresőjét igénybe véve rá lehet találni a neten vhol.

2011. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan írjam rá? :O egymás után szeretném mert egybe nem lehet :/ (legalábbis nekem nem engedte)
2011. szept. 10. 15:56
 3/9 A kérdező kommentje:
de köszönöm a választ :) de arra még nem kaptam választ, hogy mi az a progi ami nem zárja le a lemezt.
2011. szept. 10. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A gépre kellene menteni és onnan kiírni de ne csinálj olyat hogy nem zárod le mert dvd-t folytatni nagyon nem ajánlatos.

A Nérónak vannak jó szoftverei Pl. Nero Multimedia Suite 10 Full Original ISO próbáld meg, ha nem torrentezel akkor vmi nyílt toriról ***** vagy vmilyen warez oldalról [link] nem tom a legtöbb helyre regezni kell, ha zártról töltöd le (reg után) akkor add is vissza mert kicsapnak!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor úgy csináljam, hogy kiválogatom amit ki akarok írni és egyszerre kiírja??
2011. szept. 11. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy! különben elcseszegeti! CD-t lehet folytatólagosan írni mást nem igazán, próbáltam.
2011. szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) és van olyan program ami átkonvertálja Blu-Ray-be??

mert én Blu-Ray lemezre szeretném ráírni.

2011. szept. 15. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem jönne be akkor google avi to blu-ray converter" és voilá.

2011. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2011. szept. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!