Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam magyarra a...

Hogyan állítsam magyarra a gépemet?

Figyelt kérdés
Hali, van egy gép, amin windows 7-es operációs rendszer van, de német. Ezt kellene magyarra állítani, de mivel én nem tudok németül, így nem sok tudásom van ezen a téren... Van egy pendrive-om, amin van magyar nyelvű windows 7-es program, de én azt sem tudom telepíteni, mivel sosem csináltam még ilyet, se ehez hasonlót... Ha valaki esetleg ért hozzá, vagy tud segíteni, akkor küldhet tippeket. Köszönöm, és lécci csak normális válaszokat..
2011. szept. 10. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Windows 7 Ultimate/Professional-ről van szó? Mert ha igen akkor Windows Updattel le lehet szedni a magyar nyelvi csomagot.
2011. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oks, köszi, de ha tudnád le tudod írni részletesebben? mert nekem ez most nem mondott semmit.. =/
2011. szept. 10. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolod a gépet az üdvözlőképernyő fogad és ott alul mit ír? Milyen Windows 7?
2011. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!