Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangfelvevő program, amit...

Hangfelvevő program, amit könnyű kezelni? (éneklésre) (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék letölteni egy olyan programot,ahol meg lehet csinálni,hogy pl.: elindítok egy zenét,én pedig ráéneklek és felveszi. Már vagy 1 órája keresek hasonló kérdést, de mindenhol ezt az Audacity nevű programot találom. Ez nekem is megvan, de nagyon utálom. Felőlem angol is lehet, nem tanulok angolt, de ha nagyon kell majd szótárazok,vagy fordítózok. Nagyok az elvárásaim? :$

Előre is köszönöm a választ! :)


2011. szept. 10. 16:07
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
32%
mégis mi nem tetszik az audacityben? nagyon jó kis program.
2011. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz, igaz, javítanám magam. Nem borzalmas,csak simán rossz. Használom, például zenéket megvágni csengőhangnak és hozzátenném,bennem van a hiba,mert annyira nem is értem... Számomra ez nehéz program :/ Többek közt azt sem értem,hogy hogy lehet az,hogy kijelölöm a részt,effektet akarok rakni, de azok el vannak szürkülve? De nekem most a legfontosabb a zenefelvevés lenne.
2011. szept. 10. 16:29
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
megfelelő hardver (mikrofon, mirofonerősítő stb) megvan?
2011. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mikrofon,igen. semmilyen profi cuccom nincs,ugyanis kizárólag magán célra csinálom,elénekelgetek itt magamnak :) Tudjátok van a gépen egy ilyen program,hogy Realtek HD Audio Manager, ezen szoktam felvenni.

Ha nem tudtok ötletet adni, akkor marad ez, csak kíváncsi voltam ti mit ajánlotok. Természetesen a válaszokat még szívesen fogadom

2011. szept. 10. 16:41
 5/7 A kérdező kommentje:
vagyis Tudod*
2011. szept. 10. 16:41
 6/7 Panda Péter ***** válasza:
51%
hát pedig ilyen gagyi, 500Ft-os, csetelésre szánt mikivel nem fogsz túl jó eredményt elérni sajnos. nem azt mondom, hogy százezres nagyságrendben kell gondolkodni, de azért egy pár ezret rá kell fordítani a belépőszintre is, hogy legyen értelme a dolognak. (ezek az olcsó mikrofonok ugyanis a hangfrekvenciás tartomány elég kis részét viszik át, így a lényeg nagy része elveszik).
2011. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szervusz!


Én ezzel dolgozom:


[link]

2012. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!