Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mien programot ajánlotok (ha...

Mien programot ajánlotok (ha van egyátalán :D) )?

Figyelt kérdés
Van egy pl programom vagy akár weboldalom, és egy bizonyos szóra rá akarok keresni. én valahogy úgy gondoltam el, hogy lenne egy mittudom én 50%-ig átlátszó pl 10cm x 5cm -es lapocska,és akkor mind a 2-t megnyitom, és ebbe a keresőbe beírom és kijelöli.... (nem értek hozzá szóval nem tudom hogy lehetséges-e ilyen programot írni) Fontos lenne. Előre is köszi.
2011. szept. 11. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb böngészőbe elő lehet hozni ilyen funkciót.

google chrome-ba pl: ctrl+f

2011. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ, én is ilyesmire gondoltam, csak úgy hogy pl egy programba vagy, és a programba keresse a bizonyos szót.

ezt a programot úgy kéne elképzelni mint a PowerPoint, és ott pl a fejlécben szeretnék megtalálnitalálni egy szót (Nincs beépítve a programba a kereső)

2011. szept. 11. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szöveges a tartalom, akkor CTRL + A, CTRL + C, és jegyzettömbbe beillesztés.

Aztán szerkesztés>keresés.

Majd a jegyzettömb alapján kikeresed az eredeti dokumentumban azt a részt.

Ez egy megoldás.

Esetleg leírnád, milyen programról van szó?

G.

2011. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez egy projectoros program, amit "ismerősöm" írt, és ezt a kereső felületet hiányolom benne.. de azért köszi :)
2011. szept. 11. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!