Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program? (bővebb...

Létezik ilyen program? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van a facebook-on egy olyan nevezetű játék, hogy "Millionaire City" és ott ugye vannak azok a "Commerses" amikre ugy kb 2 percenként kell kattintani, és akkor a szomszédos házakból jönnek be a sok pénz, nos képzelem hogy 24 óra elteltével mennyi pénz jöhet be, de én éjjel-nappal nem tudok a gép elött ülni, meg amúgy is van épp elég dolgom, de jó lenne ha lenne valamilyen progi ami folyamatosan szedi be a pénzt :D na akkor van ilyen program?
2011. szept. 11. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:
mert jó lenne ha dolgozna helyettem a progi :D éjjel-nappal :D
2011. szept. 11. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék. Kigugliztam, 10mp volt. Ott a fájl, amit le kell töltened. Nem fogom lefordítani neked az egész írást. Ha nem tudsz angolul így jártál. Menj az angol témakörbe és reméld, hogy valaki lefordítja neked. Vagy ott vannak a netes fordítók. Amúgy nyomtam két zöld hüvelykujjacskát az előző két válaszra az úrtól/hölgytől engedelmeddel.

2011. szept. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Argloss ***** válasza:

Egérmozgató program biztosan van, meg biztos van olyan is ami kattog helyetted, de abban nem vagyok biztos, hogy ezeket könnyen be lehet állítani, stb...


Ez ugyan nem pont az amit te akarsz, de talán valamelyik hozzászólás segíthet:

[link]

2011. szept. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Ijen biztos nincs csak ilyen. Te nyomi.

Az ilyen sz@rrágóknak én sem szoktam segíteni.

10 évesen elég komoly problémáid vannak, mint hogy egy ilyen idióta játékkal játsz.


Jöhet a piros kéz sz@rok rá engem ez egyáltalán nem érdekel.

P@csarc

2011. szept. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!