Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel megnézhetem a vga kártya teljesítményét egy adott játék alatt? Például, hogy mennyire használja ki, és azt rögzíti, mint pl. a windows-ban, ahogy a processzor-terhelést meglehet nézni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 23:20
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

nem elég a 3dmark?

egyébként nem látom sok értelmét, mert ha szaggat, akkor értelemszerűen nem bírja a géped, ha pedig jól fut, akkor nem tökmindegy hogy mennyire van kihasználva a géped?

2011. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a GPU-Z tud ilyet...vagy nézegettem még anno az AMD System Monitort is, ami egyszerre rajzolja a CPU/GPU/RAM kihasználtágot és elvileg tud logolni is. Amúgy Panda Petinek igaza van...ha szaggat, akkor nem bírja, ha meg folyamatos, akkor lényegtelen. Az esetleg megfigyelhető, hogy ha egy játék képes lenne 100fps-sel futni, de be van nyomva a Vsync 60Hz frissítés mellett (60fps), akkor a GPU-nak nem kell 100%-on dolgozni, ami kisebb hőmérsékletet, halkabb ventilátor zúgást és kevesebb fogyasztást eredményez (ergo a szétcsúszó kép jelenség megszüntetésén felül ez lehet a másik előnye a vsync-nek...ha elég gyorsan fut a játék).
2011. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem ,mert a vga kártyám sokat eszik Power (Max TDP)219 watts, és csak megakartam nézni, hogy melyik játék izzasztja meg a szörnyet. Kösz a válaszokat.
2011. szept. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!