Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni?

Minii Vikii kérdése:

Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Bocsi, de nem értem. :S

CCleaner-t szeretném letölteni, de nem tudom hogy :S

Melyikre kell ámenni, mert alul mutatja, hogy fizetős.

Amúgy ezzel a programmal tényleg gyorsabb lesz a gép?

[link]


2011. szept. 12. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
gyorsabb nem lesz csak minden szemetet kitöröl amit letöltöttél netről meg ilyen helyekről....ha van 1 2gigás procit nem lesz belőle 3 :)
2011. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Baloldalt a Free verziónál van két link, ahonnan le tudod tölteni (filehippo, piriform).

Gyorsabb nem biztos, bár ha eddig nem takarítottál semmit, akkor lehet.

2011. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem rá, mert nekem azt mondták.

Ha tudtok mondanátok ötleteket, mitől lehetne gyorsabb a gépem? Köszi.

2011. szept. 12. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:

A legelső kell, amihez Free van írva (download from FileHippo vagy Piriform).


A program egy rendszertisztító, törölt programok után a rendszerben maradt használatlan fájlokat, bejegyzéseket törli, ezen felül pedig az ideiglenes fájlokat távolítja el a gépről, így helyet is felszabadít.

Azzal, hogy a feleslegesen a rendszerben lévő dolgokat eltüntetni, valóban tisztább lesz, de nem hasonlítható össze azzal mintha te a rendszer teljesítményét növelnéd valamilyen hardverrel.


(illetve sokan rendszeresen futtatják a tisztítót, ami inkább hátrány a gépnek mint előny. Az ideiglenes fájlok újra és újra létrehozásra kerülnek, mert az szükséges a programok futásához. A rendszerleíró-adatbázis bejegyzéseiből is lehet törölni azokat amit nem használsz, majd használat során úgyis létrehozza magát. A sok letörlés-újraépítés inkább lassítja a rendszert, hiszen amikor végre létrehozza a fájlt magának a rendszer, te újra és újra letörlöd azt, ami megint arra kényszerül hogy létrehozza magának. Ettől függetlenül a rendszeres, de nem olyan gyakori rendszertisztítás hasznos lehet.

2011. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, főleg az utolsónak. Köszönöm a részletes leírást! :)

Most épp frissítem a gépemet így:


[link]



A merevlemez töredezettségmentesítésének menete az alábbi:

Nyissa meg a Sajátgép ablakot.

A jobb gombbal kattintson arra a helyi lemezkötetre, amelynek töredezettségmentesítését végre kívánja hajtani, majd kattintson a Tulajdonságok parancsra.

Kattintson az Eszközök lap Töredezettségmentesítés gombjára.

Kattintson a megjelenő ablak Töredezettségmentesítés gombjára.


A merevlemez kapacitásától és a töredezettség mértékétől függően a töredezettségmentesítés néhány perctől akár több óráig is tarthat. A számítógép a töredezettségmentesítés közben is használható.

2011. szept. 12. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Pakold újra az egész windows-t, attól talán valamivel gyorsabb lesz, de csodát ne várj...

A gép akkor lesz gyorsabb ha erősebb hardverteket veszel bele

2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*hardvereket
2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!