Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tűnhetett a fájl az...

Hova tűnhetett a fájl az Asztalról?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy le Print-Screeneltem egy képet, és a Paint-tel PNG formátumba lementettem az Asztalra. Na most a baj akkor jött elő, amikor én a PNG-ből JPG formátumot akartam csinálni. Total Commanderben átneveztem úgy a fájlt, hogy a végéről a ".png"-t ".jpg"-re írtam át. Ám ekkor a fájl eltűnt, és sehol sem találom. Mi lehet a probléma? Nem volt fontos fájl, csak érdekel, hogy mit ronthattam el. Bocsi, ha esetleg nagyon pitiáner kérdés.
2011. szept. 12. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a png és a jpg két különböző tömörítési eljárás, ez mondjuk olyan, mintha egy wma-t mp3-má neveznél át.

Total Commanderrel keresd meg a Documents and Settings-ben az Asztalt, ott kéne legyen az (hacsak nem úgy nevezted át, hogy közben át is helyezted).

2011. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem helyeztem tudtommal sehová, a Total Commander átnevezés/áthelyezés funkcióját használtam, de nem adtam meg, hogy helyezze át máshova. Egyszerűen eltűnt, miután az xy.png-t átneveztem xy.jpg-re.
2011. szept. 12. 17:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj de vaksi vagyok. Most hogy újra próbáltam a lépéseket, rájöttem, hogy abba a mappába helyezte át, ami a másik részében volt megnyitva a Total Commandernek.
2011. szept. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!