Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudom eltávolítani...

Mivel tudom eltávolítani Youtubén a jogvédetséget feltöltött videóimnál?!

Figyelt kérdés

Mixelek,ez a hobbim.És ha kész egy mixem akkor feltöltöm youtubéra,edig oké de amiket mixeltem számokat a youtube letiltja ha olyan joga van az egyik számnak...


Mivel tudom kiszedni ezt?Úgy szoktam hogy megcsinálom a számokat gépemen egy mix programmal,utána movie makerrel átalakítom wmv formátumba hogy videó legyen és feltudjam tölteni.De azt is ugyan úgy meglátha...hogy "Egyezés a harmadik féltől" meg hogy "A videód le lett tiltva néhány országba" Ezt mivel tudom megakadályozni?


Mert nem jogvédett az amit csinálok,és nem lopom el senkinek sem a zenélyét mert tracklistet mellékelek,és soha nem volt olyan hogy valaki megcsinálta a zenét és átneveztem az enyémre...


Segítsetek ha lehetséges :)


Köszönöm :D


2011. szept. 13. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pereld be a jogtulajdonost, és bizonyítsd be, hogy az anyag valójában a tiéd, és nem az övé.
2011. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értetted a kérdésem.A mixben lévő pár számnak van levédve a cucca.És végülis a zene nem az enyém,csak a mix.Azt szeretném eltávolítani.
2011. szept. 13. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
De, pontosan értettem a kérdést. A youtube szerzői jogokra hivatkozva letiltja. Akkor lenne jogszerű a kis mixelésed, ha a saját szerzeményeidet mixelnéd, nem másét.
2011. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak egyezés harmadik féltől, meg letiltva néhány országban, akkor ne foglalkozz vele. Gondolom, nem nemzetközinek akarod a filmjeidet, hanem megelégszel a kis hazánk felhasználóival is.
2011. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem kis filmek hanem zene,és nemzetközileg akarom :)


De azt nem tesz jót nekem ha 120 országban letiltja a videót beleértve Magyarországot :D

2011. szept. 13. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem marad más, mint jogdíjat fizetni a mixeid után.

Az pedig a Te dolgod, hogy ennek utána járj.

2011. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm szépen azért :) Arra lettem volna csak kiváncsi hogy hogyan kerüljem el,nem azt hogy hogyan és mikép fizessek :) Köszönöm azért!
2011. szept. 14. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, egy robot program képes a zenéket beazonosítani. Nem emberek ülnek neki kiválogatni a milliom feltett filmből a kitenni valókat. Úgy meg lehet oldani, ahogy én is szoktam pl, hogy egy kis zavaró alapzajt beleteszek.Akkor nem ismerik fel az eredetit. De nálad ez nem működne.
2011. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem,maximum úgy hogy átveszem a mixeimet valamivel ami jó minőségbe adná le...videókamerával vagy hasonlóval és ott már nem tudna beleszólni :)
2011. szept. 15. 09:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy sem menne. Eleve a dallamra keresnek rá. De próbálkozz és hátha valaki tud egy tuti tippet neked.
2011. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!