Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas pro vs vegas movie...

Sony vegas pro vs vegas movie studio melyik mi?

Figyelt kérdés

Kicsit becsapós,mert nem arra vok kíváncsi,hogy melyik mi,hanem arra,hogy mi a kettő között a különbség...

én jelenleg vegas pro 10.0-t használok,nekem nagyon tetszik,de mi lenne,ha vegas movie studiot használnék?

mi benne a más? mért éri meg AZ jobban mint a pro?

köszi,ha válaszolsz,mindenkit felpontozok,ha vmi értelmeset leír :D


2011. szept. 13. 15:45
 1/1 anonim válasza:

Szia. Remélem nem pontozol le :)

Annyit tudok, hogy a movie studio a vegas pro kistestvére, Kezdő videoszerkesztőknek szánja a Sony gyártó, gondolván, hogy aki a belépő szinten ezt használja, az könnyebben választja előrelépéskor a nagyobb, kiterjedtebb és drágább vegast. Vagyis a movie egy megálló igényes kitartó és fejlődni kívánó amatőröknek, akik később a vegast gond nélkül tudják használni. Szóval minden attól függ te hol tartasz, én Maker után 1 nap alatt egész kellemes klippet gyártottam vele. Csak egy kicsi szokni kell a kezelőfelületet. Remélem segítettem.

2012. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!