Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS 1.6-atba azt írja, hogy a...

CS 1.6-atba azt írja, hogy a megadott video mód nem támogatott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

mikor elinditom a játékot és át akarok váltani opengl-re akkor ez a hiba üzenet jön be, ez mivel orvosolható?

most telepítettem windows 7 ultimate-t előtte xp volt azon minden rendben ment.


2011. szept. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell rakni a videókártya driverét. Nem elég amit a Windows 7 felrakott. Majd indítsd újra a géped. Nekem így jó volt.
2011. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát jah csak ami alaplap-hoz van driver az nem win7hez van és nem lehet fölrakni de amit letöltöttem azt már fölraktam és mégsem jó :\ de megpróbálom még1x.
2011. szept. 13. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

az előttem lévő írta, h a VIDEOKÁRTYA driverét, nem az alaplap driverét

esetleg ha leírnád, hogy milyen a videokártyád, tudnék adni linket

2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
integrált kártyám van. elvileg valami hd2100 de leírom az alaplap tipusát: Gigabyte GA-MA74GM-S2H
2011. szept. 13. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Kiválasztod a 32bites v 64bites drivert OS-től függően, rámész a "Europe" v "Asia" linkre és felteszed miután leszedte.

2011. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. szept. 14. 05:55
 7/7 A kérdező kommentje:

felraktam a drivert de mindíg ugyanazt írja :S amúgy driver-nél mikor végén megnézem naplót a legutolsó szöveg "Error message"


szóval valami nem jó:S

2011. szept. 14. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!