Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Doc kiterjesztést hogyan...

. Doc kiterjesztést hogyan lehet jpeg-be konertálni? Wordből kéne nekem kép. Lehet ilyet? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Megnyitod a word-öt, (odatekersz a képhez) nyomsz egy printscreent, megnyitod a paintet, nyomsz egy CTRL+V-t, levágod, ami nem kell, elmented jpg-ben.
2011. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt szeretném, ha a szöveg is megmaradna. Mintha egy plakát lenne.
2011. szept. 14. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
A printscreen a monitoron látható képet menti vágólapra, azt pedig akárhová beszúrhatod. Ha úgy állítod be a képet, hogy látszódjon a szöveg is, meg a kép is, akkor azt fogod bemásolni a paintbe.
2011. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy megoldás:

File -> Nyomtatás

Nyomtatóként válaszd a Microsoft Office Document Image Writer-t

Tulajdonságok ablakban, a haladó beállításoknál pipáld ki a TIFF formátumot és állítsd be DPIt amit akarsz. Itt azt is beállíthatod, hogy a "nyomtatott" tiff kép hova kerüljön. Mindent "okézz" le és a "nyomtatás" elkezdődik, képződik egy TIFF file amit bármibe konverálhatsz.

2011. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
SZUPER!!!!!!!!!! :) KÖSZI!!!
2011. szept. 14. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A TIFF a legjobb neked, abból csinálhatsz JPG képet is, sokkal jobb minőségben, mintha Print Screen-t használnál.
2011. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én most találtam egy bevált módszert:

Wordöt elmentem PDF-ként -> ez tök egyszerű nem kell magyarázni.

Megnyitjátok a pdf-et, jobb gombbal bele kell kattintani és arra menni, hogy "exportálás", onnét pedig "exportálás képként". Viszont az ez után felugró ablakba először jpeg-t állítottam be és úgy nem sikerült, viszont, ha hagytam TIFF-be az tökéletes lett.

Remélem érthető. :)

2014. okt. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krinistof válasza:
Vagy mész Start > Kereső > Képmetsző, majd megnyitod a worldt, ott kivágod és mentés másként amibe akarod abba mented, és kész
2015. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!