Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet az Adobe Flash...

Mi baja lehet az Adobe Flash Player-nek/a gépemnek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja a Mozilla csak azzal a feltétellel akart a Youtube-on videót lejátszani, ha letöltöm az Adobe Flash Player új verzióját. Letöltöttem, azóta a gép lefagy, ha bármilyen videót le akarok játszani, nem csak a Mozillával, hanem Google Chrome-mal is. Ráadásul ha bekapcsolom a gépet, elsőként mindig kidob egy hibaüzenetet, miszerint illegális szoftver, az Adobe FP birtokában vagyok, a fájlt azonban sehol sem találom a gépen. Hiába uninstalláltam a programot, még mindig kiírja ezt.

Sikerült bekapnom egy vírust? (A vírusirtó is csak azt írja ki, hogy néhány fájlt nem lehetett átvizsgálni.) Ha igen, ha nem, mit tehetnék? Eléggé analfabéta vagyok a számítógépek világában, szóval... Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 14. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen virus irtót használsz?

javaslom hogy AVG vel vagy NOD32 vel

végez teljes vizsgálatot

ha nod32 d van és crackelt meg is van a virus forása

vagy ha más virusirtodbés crackelt

aztán egy kémprogram irtót is futathatsz

ha ténleg nem engedí irtóval se leszedni akor

rescue cd kel valamelyik virus irtó honlapjáról

vanak online virus irtók is azal is lehet probálkozni

(ccleanert is használhatod utána)

2011. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom a módszered, de ha ezzel sem érek el semmit, asszem olyanhoz fordulok, aki ért hozzá! :)
2011. szept. 14. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki ért, majd ird is le mit értet hozá:)

helyben sokal könyeb vagy legaláb távsegitségel. szóval csak általános dolgokat tudok irni.

amugy sokan jönek ezel csak akor azt nem értem mért kérdezik meg?:D

csak magamba elmélkedek bocsi

nem csak te szerinem minden második ember itt, ha nemtudot it dülörejutni akor a szomszéd IT zseni-prof jától kér inkab segitséget:) hát én vele kezdeném szerintem

a másik meg az ha már kiírta ide akor mondja meg mi volt a megoldás hogy másnak ezel segitsen ez meg a másik

bocsi tudom nem neked kéne panaszkodni

majd lehet fogok egyszer a gyik topikba

hát mindegy

sikerüljön megcsinálnod:)

2011. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!