Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a minecraft...

Meteoszityi kérdése:

Hogyan tudnám a minecraft régebbi verzióját feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint ti is tudjátok kijött a minecraft 1.8 - as adventure updateje, és én ezt feltelepítettem.

Viszont a szerver amin játszok csak napok múlva áll át, ezért addig szeretném visszatelepíteni az 1.7.3 - at. Tudom hogy lehetséges, viszont nem tudom hogyan lehet. Örülnék ha valaki leírná ezt nekem, előre is köszönöm.


2011. szept. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nos a frissítéseknél csak a minecraft.jar fileokat írják át általában... másold ki a bin mappából a minecraft.jar nevű filet valami másik mappába pl 1.8 aztán töröld a minecraftot.. ***** innen töltsd le az 1.7.3 at vagy más oldalról nekem 8 telepítsd fel és ha váltani akarsz az 1.7.3 és az 1.8 között csak másold át a másik minecraft.jar-t a bin mappába és a saves mappát is ha singleben is tolod.remélem érthető volt.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy milyen servereken játszol?
2011. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, sikerült, juhééé! :)
2011. szept. 17. 11:02
 4/5 anonim válasza:
nekem nem engedi ki törölni meg át másolni a bin mappába
2011. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyuszi234 válasza:

Egyszerű innen le töltheted az 1.7.5 az 1.6.2 és az 1.8.3.0-

át is!itt van az oldal ahhonan letöltheted az 1.6.2 és a 1.8.3.0-ás verziókat: [link] Innen pedig az 1.7.5-ös et: [link]

2015. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!