Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-at honnan lehet...

Windows 8-at honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Állítólag már le lehet tölteni a windows8-nak valami próbaverzióját amit nagy csinnadrattával bejelentettek?
2011. szept. 15. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A Windows 8 Developer Preview érhető el jelenleg 32 és 64 bites verzióban is.
2011. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 legendavagyok01 ***** válasza:
Nem olyan nagy csinnadratta, mert még gyakorlatilag használhatatlan mezei felhasználóknak, elsősorban fejlesztőknek lett kiadva. Csodálkozni esetleg rá lehet azoknak, akik menőzni akarnak a haverjuknak, hogy windóz nyóc van a gépen. Csak éppen használni nem lehet még sok mindenre....
2011. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy win7-et letöltöttem valahonnan, de b@szott feltelepülni a gépre, mert aszondta, hogy nincs benne DVD olvasó. Bár akkor hogy a pékbe települt fel addig, azt nem vágom... pedig a dvd olvasó kompatibilis firmwarrel van.


Na ha ez felmegy egy kopasz vinyóra, akkor valamit developotak. Ha nem, nem.

2011. szept. 15. 17:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és gyakorlom legalább egy kicsit az angol is :)
2011. szept. 15. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:

A Win8 developer verziót innen lehet letölteni:


[link]


Én is most töltöm,mondjuk a 2. válaszolónak valszeg igaza van hogy ez otthoni felhasználásra teljesen alkalmatlan,és nem is ajánlott.De akkor is kíváncsi vagyok rá hogy mégis kb mire lehet majd számítani,gyorsaság,kezelhetőség,megjelenés terén,milyen új ötletei támadtak Bill bácsinak:)

2011. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, meglett, jön már a 2,8Gb...
2011. szept. 15. 18:15
 7/10 A kérdező kommentje:
na megvan, DVD decrypterrel fel tudtam írni egy újraírós dvd-re. A néró behalt alatta :)
2011. szept. 15. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen ötletei támadtak Bill bácsinak = milyen dolgokat nyúl le az OSX-ből meg máshonnan (ami hálaisten, mert kezd júzer friendli lenni lassan a windóz).
2011. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

na fel is raktam

parasztvakitasban hoztak a format most is

nemtom mi a pekfasza volt a 2,8gb/ban, de a GeForce 440 meg frissitesrol se ismerte fel


ja es kapasbol leszedett egy 60megas updatet, ha a drivereket nem nezem

2011. szept. 15. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy egész jól működik,ha valaki csak netezik,filmeket,zenéket hallgat az elszórakozhat vele,de sok program egyenlőre nem megy fel kompatibilitási okokból főleg játékok.Hát ezért is hívják "pre beta"-nak,illetve "Developer preview"-nek.Nem otthoni felhasználók számára tették elérhetővé.


Így az első benyomás elég pozitív a számomra ami a gyorsaságot illeti,de ez a metro kezelő felület ami a start menüt hivatott felváltani nem igazán jött be.Végülis könnyen kezelhető,praktikus de PC-re nekem nem kell.Gondolom ez választható lesz majd hogy akarunk metrot vagy nem.A metro inkább az érintőképernyős tableteken teszi kezelhetőbbé a Windows-t.És ahogy látom a Windows 8 inkább erre lesz kihegyezve mert minden más tekintetben Win 7 csak egy kicsi gyorsabb.


Hát kíváncsi vagyok mi fog kisülni belőle mi mindent tartotag az MS stabilitás,biztonság és kompatibilitás terén,de szerintem sokan a Win 7 mellett fognak maradni a Win 8 inkább a tablet felhasználókat célozza.

2011. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!