Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a Windows XP SP3 csomagot?

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet dobja ki, és nem tudom feltelepíteni előre is köszi a válaszokat!!


[link]


2011. szept. 16. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nyelvű service packet tölts le, amilyen a windows-od, de szerintem felejtsd el a tíz éves XP-t és rakj fel egy Win7-est.
2011. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szedd le más helyről a javítócsomagot

[link]

[link]

2011. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első jó hülyeséget írtál.Inkább te felejtsd el,hogy csak a 7-es létezik... Ha gépe nem megfelelő hozzá akkor mit akarsz a 7-esel? -.-"

Torrent oldalakon van normális xp. Lényeg ne buherált legyen az teli van vírusokkal..

2011. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltételeztem, hogy egyt íz éves csotrogány előtt ül. Egy öt éves gépre már simán mehet a 7-es.
2011. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1.60 GB RAM-ra biztosan nem mehet a Windows7, ahhoz túl terjedelmes.
2011. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző: te miről beszélsz?

Kérdező: a windows update szedte le?

2011. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Windows Update-val nem jó, túl hosszú ideig tölti le. Innen töltsd le, aztán írd ki CD-re és úgy tedd fel az SP3-at.

[link]

2011. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, de ráraktam a gépre a win7-et, játékokba eszméletlen nagy pingem volt(cod4-ben pl:500 meg a többi multiplayer játékban is) 2 hete vettem a gépet, szal nem 5-10 év között van, de most már rájöttem hogy magyar nyelvű sp3-as csomagot kellett felraknom,
2011. szept. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!