Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A ccleaner tisztító programot...

A ccleaner tisztító programot ha használok hogy le takarítsa nekem a használhatatlan fájlokat, programokat, az nem fog nekem olyat is le törölni amit én használók?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem nem, én is használtam de semmi hiba nem lett most ezt használom: URSoft.Your.Uninstaller.PRO.v7.3.2011.02
2011. szept. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod,semmit nem árt a progi,de igaz,nem is használ. Ez is csak parasztvakítás,mint a legtöbb hasonló csodatévő.
2011. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Több funkciós a program nem csak tisztítani tud! és parasztvakításnál azért több, asszem van benne indítás kezelő is amit ha jól állítunk be (ha épp szükségünk lenne rá) nem akadozik a netünk mint legutóbb nekem mert annyi felesleges program futott hasztalan.

Egy biztos hogy nem árt.

2011. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsomkovacs ***** válasza:

Sokkal gyorsabb nem lesz a gép, bár a registryt szépen megjavítja, és nem karbantartott gépen szabadítottam már fel vele 4 GB lemezterületet két kattintással... Ez azért több, mint parasztvakítás.


De egyébként általad használt dolgokat nem nagyon töröl. Esetleg a mentett jelszavakat és sütiket, de az kikapcsolható.

2011. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak kipucolja a rendszert. Olyan csodadolgokat nem tesz. De nem is árt a gépnek. :) Én hetente 1x el szoktam indítani és általában olyan 500-1000megát "kiganajoz".
2011. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!