Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetném le ingyen...

Honnan tölthetném le ingyen ezt a programot? (lent)

Figyelt kérdés

az a neve,hogy Windows ID3 editor.ez arrajó,hogy az mp3-makat szerkesztgessem(nevét,műfaját.stb.)

szal honnan szedhetném le ingyen?találtam már trialt,de az trial,és nem full.

ez kéne: [link]

vagy egy hasonló is jó.kösz előre is!


2011. szept. 17. 18:27
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ez nem jó?

[link]

2011. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi,végülis a célnak megfelel,de nekem mégiscsak ez a Windows editor szarság kéne.gyorsabb,meg jobban tetszik.

meg van mégegy progi,Audio Shell,azt ingyenesen le tudtam szedni,de nemtudom hogyan kell használni,mert nincs exe fájl,ami szerintem elég nagy gáz.

(vagy csak hülye vagyok hozzá?)

2011. szept. 17. 19:04
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

Egy egyszerű MP3 ID3 tag szerkesztő és MP3 katalogizáló program.

MP3.ID3.Tag.Editor.v7.0.WinALL.Cracked-YPOGEiOS

*****


ha nincsen NCORE accountod kérd meg egy ismerősöd akinek van hogy szedje le innen..


vagy innen

*****


klikk a Download .torrent feliratra. letölti a torrent kiterjesztésű fájlt. ezt megnyitod a torrent klienseddel

/például utorrent --->itt mindent megtalálsz róla ha nem tudod mit hogyne kell vele *****

/



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz.torrentet tudok azért kezelni :D

amúgy keresgéltem és találtam még hasonló programokat de mindegyik ért kb. egy kalap lósz*rt

2011. szept. 17. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!