Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a program? (FONTOS)

Melyik ez a program? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Nem sok zenét hallgatok gépről jelenleg, akk is KMPlayert, de legfőképp AIMP-t használok.

Szóval anno vagy 1éve volt olyan programom(?), amivel netes rádiókat lehetett hallgatni. De olyan volt, hogy műfajilag beírtam, hogy pl. death metal, rap, industrial,stb...stb... És kiadta azokat az adókat, amik az adott stílusban játszottak. Melyik ez a progi???

Valaki segítsen,pls!


2011. szept. 17. 21:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom van 1jó pár ilyen, de ha jól emlékszem elég fapados kinézetű volt, de kis helyet foglalt és nagyon egyszerű kezelése is volt. Épp csak h a műfajt be lehetett írni, meg kiírta az épp játszott zene címét előadóját. ha jól emlékszem annyira többet nem is tudott, de ez nekem pont megfelel. Vagy vmi hasonlót keresnék...
2011. szept. 17. 22:03
 2/2 anonim válasza:

Winamp!


A Media Library-ban van sok internet rádió.

2011. szept. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!