Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem tudom rátelepíteni?

Mért nem tudom rátelepíteni?

Figyelt kérdés
a starstable -Ősz lovasai játékot mért nem tudom rátelepíteni a laptopra. azt írja ki hogy hiányzik valami d3dx9_28.dill. ezt hogyan tudom felrakni rá?előre is köszi:)
2011. szept. 18. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos nem eredeti a játék ugye?:D Rákeresel a neten a fájlra, letöltöd, bemásolod a játék mappájába.
2011. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak directx et kéne frisitened teljesen van SDK s directx verzió is lehet azt hiányolja

illetve még a vga driverét se árt frisiteni ha nincs.

fáj letöltögetés veszélyes, lehet nem is leled vagy nem lesz jó neki vagy akár virusos de atól még probálkozhatsz

végül én máshonan is letölteném a játékot ha nem eredeti

ha meg igen akor van termék támogatás és megmondják mi a baj (ha semi nem segit)

windows amit használsz azon funi a kel elvileg? leirásaban mit írnak

2011. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! ebből sokat igaz nem értettem mert nem nagyon értek hozzá! amúgy eredeti játék csak eddig a számítógépen játszottunk vele
2011. szept. 18. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


letöltöd (download)

futatod elég hoszu idö (kb. 100MB)


aztán ha nem megy akor Video kártya drivert is frisitened kell


valahogy meg kell tudnod milyen

NVIDIA, ATI, INTEL (ATI > Radeon)


[link]


ezt a Speccy t letöltve és telepitve megtudod nézni milyen a vga (video kártyád) remélhetöleg.

Vagy a gépbe belenézel mi van ráirva.

2011. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!