Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SIms 3 telepítés! Baj van (? )

SIms 3 telepítés! Baj van (? )

Figyelt kérdés

az a baj hogy letöltöttem a sims 3-mat torrentel aztán mikor letöltöttem rákatintottam a sim 3-omra és kijött négy mappa


The.Sims.3.Ambitions.v4.6.6-FLTDOX

The.Sims.3.High.End.Loft.Stuff.v3.8.6-FLTDOX

The.Sims.3.v1.18.9-FLTDOX

The.Sims.3.World.Adventures.v2.13.6-FLTDOX


rákattintottam minegyikre és kijött egy mappa aminek ilyen hülye neve van arra rákattintottam és elkezdte feltelepíteni erre kiír olyat hogy nincs meg a sims 3 ezért nem tudja feltelepíteni.de hiszen azt telepítem éppen föl! vagy nem? én ehez az a baj hogy nem értek valaki segítsen kérlek!!


2011. szept. 18. 09:27
 1/7 Aggressive válasza:
Először ezt rakd fel. The.Sims.3.v1.18.9-FLTDOX ez az alapjáték, és utána a kiegészítőket, megjelenésük sorrendjében, a crackelést viszont vki más mondja meg mert azt nem tudom.
2011. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de aza baj hogy az alapjátékot nem tudom feltenni mert azt írhja ki amikor feltelepítem hogy nincsen feltelepítve a sims 3 alapjátéka. de közben azt telepítem fel :(
2011. szept. 18. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem eredeti, akkor sok baj van.. n azt ajánlom vedd meg, nekem is eredetiben van meg az alapjáték, a világ körül és az álomállások. :-)
2011. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aggressive válasza:
hány megás/gigás ez The.Sims.3.v1.18.9?
2011. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aggressive válasza:
Attól, h nem eredeti a játék még fel tudna települni rendesen, de az tény, h sok a szivacs a sims szériával
2011. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy mindig miután telepítetted a játék egy egy részét frissítsd, de ne indítsd el, miután mindet telepítetted utána ckack-eld le, ha lehet ugyan olyan legyen a crack, pl mind Razor. Remélem segítettem, amúgy nekem is meggyült a bajom vele.
2011. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de egy sims 3


12 000 forint

vagy hasonló de mindegy már mert letöröltem a letöltés :) de köszi aki válaszolt a kérdesemre

2011. szept. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!