Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows futtatása Macre?...

Windows futtatása Macre? (VMWare Fusion)

Figyelt kérdés

Már nagyon sok mindent találtam ,de nekem nagyon bonyolult minden egyes windows futtatás.Azért kéne nekem windows ,mert a mac nekem nagyon bonyolult :S van már egy programom ,vmware fusion ,csak ami van nekem futtatva ,azon nincs net ,a másikon meg nemtudom a jelszót.Ezért kéne egy újat csinálnom.De fogalmam sincs hogy ,mert cd nélkülinél nemtudom hogy kell ,cd meg nemtudom hol van.és mikor megnyitja kiír valamit ,és be se tölt.


Ha valaki tud másmilyen windows futtatást macre ,és tudja hogyan kell installálni az kérem írjon :)


2011. szept. 18. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

BootCamp-al telepíthetsz windowst a mac mellé.

Leírás: [link]

2011. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) Minek neked Mac, ha nem akarsz OSX-et használni?


2) Ha már megadatott a lehetőség, hogy Mac-ed legyen, miért nem tanulod meg használni? Beiratkozhatsz egy tanfolyamra, de ha nincs időd, vehetsz egy könyvet. Biztos van valahol netes tananyag is.


3) Itt van a VMware Fusion dokumentációja: [link] Ebben mindenre megvan a válasz, de az a baj, hogy segítség nélkül ezzel sem tudsz mit kezdeni...

2011. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért használnál szart, ha megvetted a jót?
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem én vettem ,megkaptam anyámét. egyébként köszönöm. :)
2011. szept. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!