Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims2 játék, valaki tud...

The Sims2 játék, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy feltelepítettem a napokban torrentről a The Sims2 játékot, majd ma szintén letöltöttem és telepítettem a Nagyvárosi élet kiegészítőt, de mivel folyamatosan a CD-t kérte, ezért letöröltem, a programok közül is, a könyvtárait, mindent. Viszont most nem tudom elindítani csak simán a The Sims2-t, mert folyamatosan a Nagyvárosi életet kéri. DE AZ MÁR RAJTA SINCS A SZÁMÍTÓGÉPEMEN! Pontosan ezt írja ki: You are running the wrong version of The Sims2. Pleas run The Sims 2 Nagyvárosi Élet instead (ez azt jelenti, hogy futassam a Nagyvárosi életet, mert a Sims2 rossz, de eddig megfelelően működött, EDDIG).
2011. szept. 18. 14:02
 1/1 anonim válasza:

Vedd meg az eredtei nagyvárosi élet cd-t és ha letöltöd a netről valamelyik kiegészítőt akkor ezzel elindul az összes mert ez a legutolsó sims2 kiegészítő így elfog indulni.

www.rosszcsontok.gportal.hu

2011. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!