Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy néha a gép...

Miért van az, hogy néha a gép bekapcsolása után az explorer. Exe leáll? Szóval befagy, mielőtt a rendszer felállna, néhány ikon, és pár gadget töltődik be, az is félig, és ennyi.

Figyelt kérdés
Semmilyen billentyűkombináció nem jön be, csak a manuális restart segít.Windows 7 64bit-es rendszer használok, és Kaspersky vírusírtót, frissítések telepítve vannak. Mit tehetek ez ügyben, hogy orvosoljam ezt a problémát. Egyáltalán mi okozhatja ezt a problémát? Árt a gépnek, ha restart gombbal újra indítom rendszert? Köszönöm
2011. szept. 18. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ujratelepiteni nem akarod?

Csökentet módba inditsd el. eltud e

aztán rendszerviszálitásal probálkoztál?

mióta csinálja ezt?

miért használ Kapersky t:S akor már inkább avast ot tegyél fel. vagy hát egy sokal job virusirtó még job lene

2011. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kiemeled a kérdést de semi komentet nem irsz.

Ultima te a windows?

gépedröl adatok bövebben is lehetne.

mikor jelentkezet a probléma

Kaspersky melyik verziója pontosan

krekk elt-e a virús irtó vagy fizetél is érte?

Kaspersky nem igazán való egyéni gépre

még ha hú de jó is de hát mindegy nem biztos hogy ö a luda

tetél e bele hardvert

telepitetél e valami,programot.

csökentetmódban elindul e

rendszerviszaálitás nem,segit?

.

simán lehet bármelyik virus irtótól ilyen hogy hazavágja rendszert amugy nem véletlen irkáltam.

netán valami külsö dolog let rádugva.

ha az expoler bejelntkezés után nem indul,el az komoly rendszer öszeomlás

feladatkezelövel,se tudod elinditani explorer t?

ha nagyon nem értesz gépekhez helyszini segitség kel ismerös pl.

2011. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ja bocs nem tudsz bilentyü kombinálni se:s

.

eredeti e a windows?

buherált e a windows? (tehát nem olyan mint bolti)

mivel bilentyü se müködik ezért eléf sújos lehet

a windows magától,nem szokot öszeomlani

csak ha valami,történet

hardveres hiba ilyet nem okoz (ha csak nem teljesen kicseréltél mindent /vagy áteted a merevlemezt másik gépbe de kétlem/)

2011. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem írtam, gondoltam várok , hátha kapok még választ, és egyszerre megválaszolom.

Ultimate windows van a gépemen, nem eredeti ,de biztos helyről szedtem le, és nem volt eddig gondom vele.

Nem mindig jelentkezik a probléma, úgy egy héten egyszer vagy kétszer.

Kaspersky-vel eddig semmilyen problémám nem adódott.

Még két hónapja sincs , hogy telepítettem a rendszert...... Kaspersky még nem járt le, 2011-es verziót használom, ha lejár, akkor jön a 2012-es.

Ha az is lejárt, akkor szoktam újra tenni a rendszert, mert elég sokat netezünk, és azt tudjuk, hogy semelyik virusírtó sem nyújt 100%-os védelmet. Én meg szeretem tudni, hogy nincs élösködőm, és hogy friss,gyors a rendszer.

Úgy 2 hónapja vettem új cuccokat a gépbe, csak a HDD, meg a CD olvasó maradt a régi. A szokásos programokat használom....már 3-4 éve, csak a verzió számuk változott.

Elindul csökkentett módban. Szerintem nem hardver-es probléma, az ilyent nem okoz, hanem valami fránya vírus lehet a ludas.

Ha elindult a rendszer, és nem fagy le, akkor utána már semmilyen probléma nem adódik. Kaspersky indul csak el a gép bekapcsolásakor, többi felesleges programot kilőttem ......


Szerintem újra fogom rakni a rendszert, és a probléma orvosolva lesz...........vagyis remélem.

2011. szept. 20. 09:44
 5/16 mrillegal1 ***** válasza:
merevlemezedet ellenörizd le progival nem e rohadt sok már a szektorhiba vagy pörög e rendesen nem kattog mind a kávédarálo? mondjuk haveromnak nem kattog pedig majnem 900 szektorhibánál jár
2011. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem a HDD állapotát. 147 sector hibát találtam. Ez lehet gond?!
2011. szept. 20. 11:17
 7/16 anonim ***** válasza:

:D hát elég nagy gond milyen márkáju mikori hdd?

szektohibának 0 nak kell lenie

a türéshatár ugy 10 év alatt max 1 sector hiba és emelet tökéletes müködés

szóval ami hibás anak nemsokára vége és utána ha volt rajta valami fontos anak anyi

2011. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát akor mégis csak hardveres a gond:s

mi elöb érdemes lecserélni

seagate, samsung, vagy egyéb jó márkára kérdezd meg it vagy néz utána

(matrox ot pl nagyon nem ajánlom azok behalnak)

2011. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak: én pont, hogy a Maxtorokkal nagyon meg vagyok elégedve, van egy 10 éves maxtor HDD-m, és még tökéletes. Hitachi HDD-kre már nem tudom ezt mondtani, egyik ismerősömnek az volt, tönkrement, 2 nap múlva apám gépében is meghalt az egyik HDD, ugyancsak Hitachi. Lehet, hogy, csak a véletlen műve. Én nem ajánlom a Hitachikat. Western Digitaljaim is vannak, nem tudok rosszat mondani rájuk, Samsungok sem rosszak, de inkább a WD.


Minden esetre annyi szektorhibával, amit tudsz csinálni. Lecseréled. Ha fontos adataid vannak, akkor lemented őket. Általában a Windows erre nem alkalmas, mert nem jut el addig, amíg kellene. Linuxon lazán lementettem az adatokat, az igencsak súlyos állapotban levő Hitachi HDD-ről.

2011. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Teszteld le.

[link]

2011. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!