Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális, hogy ennyire akad?...

Normális, hogy ennyire akad? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A GTA 4 és a GTA 4 EFLC iszonyatosan akad a gépemen, nem tudom miért.

Videókártya drivert frissítettem, semmi.

Frissítéseket feltettem, semmi.

NFS:Hot Persuit, TDU 2 és a Mafia 2 teljesen akadásmentesen futott, akkor is, ha a monitor max felbontásáig húztam őket.

A gép paraméterei:Intel Dual Core E6600,Nvidia Geforce Gt 430 VGA(1Gb-os),2 Gb Ddr2 ram, 160Gb Sata1 HDD.

A merevlemez már elég régi és elég hangos(a régi gépek recsegésére emlékeztet a hangja.Lehet, hogy le kéne cserélnem egy újabb Sata2/Sata3-asra?

A gépen 64 bites Win 7 van.


2011. szept. 18. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

"2gb DDR2 RAM"


Ez elég kevés... Nem csoda hogy akad.

2011. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert pokoli gyenge a géped a GTA 4-hez.

DDR 2 ram, Intel Dual Core, GT430?

Ez mind kevés, ráadásul nem is értem minek van 64 bites oprendszered, totál fölösleges.

2011. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elméletileg elég a 2 Gb.

[link]

2011. szept. 18. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg a Heroes of might and Magic V-höz kell legalább 1 giga ram és nekem fél gigával is elment. Elvileg a Bioshockot bírnia kéne a gépemnek de semmi. Elvileg a S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky nagyon jól futna a gépemen, csak úgy mint a másik 2 de ez egy optimalizálatlan fostalicska.
2011. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pentium D procival, ugyanennyi rammal,512-es videókártyával is ugyanennyire akadt.Szerintem nem egészen normális. Főleg, hogy egy 2008-as játékról van szó a GTA 4 esetében,amikor azért egy ilyen konfiguráció nem éppen számított gagyinak.
2011. szept. 18. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a memória a kevés te... Nem a videó memóriájába tölti be a játék cuccait hanem a RAM-ba.
2011. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A GTA 4 borzasztó optimalizálatlan, csoda, hogy van olyan gép, amin rendesen elfut...

Kő egy xbox, azon lehet rendesen tolni neki. :)

2011. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem én,de azért egy jóval gyengébb konfignál elég valószínűtlen, hogy csak a ram kevés.
2011. szept. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!