Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ingyenes program...

Van olyan ingyenes program amivel DOC dokumentumokat át lehet konvertálni PDF-be?

Figyelt kérdés

A neten sehol nem találok csak ilyen online használhatóakat ahova fel töltöm a DOC fájlt és e-mail-ben vissza küldik PDF formátumban,de ezeket csak a legvégső esetben akarom kipróbálni.


Ismertek valami ingyenes progit amivel ezt meglehetne oldani?


Előre is köszönöm.


2011. szept. 18. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
OpenOffice.org Write
2011. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


telepítése-használata:

[link]

(de ha 2007 vagy 2010-es Microsft Officed van az is tudja, Megnyitod benne a dokumentumot, majd Mentés másként... és a lenyíló menüben a .pdf formátumot választod,

Mentés...

2011. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

FONTOS!

Telepítésekor figyelj oda! a Toolbarok elől vedd ki a bejelölést! anélkül is települ.

2011. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

LibreOffice-t használok,és most hogy a PDFCreatorral próbáltam nyomtatni PDF-be,rá találtam hogy LibreOffice-ból lehet PDF formátumba exportálni :P

Csak azt nem értem miért kellett egy külön menübe rakni ezt,miért nincs a menthető formátumok között,de a lényeg hogy ezt is tudja:)


Azért köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz.

2011. szept. 18. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem miért kellett egy külön menübe rakni ezt"


Én sem tudom, de szerintem ez valami hagyománytisztelet lehet: a LibreOffice-nak van némi Linux/Unix gyökere, ezért a "Nyomtatás fájlba" PostScript fájlba nyomtat. Gondolom a PDF-be exportálást később rakták bele, ezért lett külön menüpont. Nekem ez a sejtésem.

2011. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!