Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Final fantasy VIII-at hogyan...

Final fantasy VIII-at hogyan kell telepiteni PC-re?

Figyelt kérdés
Leszedtem torrentel a final fantasy 8-at, lett 1 daemon toolsos mappa amibe van 1 setup ikon és lett 1 FF8 All 5cd+goodies, és azt kibontottam lett Disc1-2-3-4 FF8 install cd goodies ezeketis kibontottam akkorpedig a doodies kivételével az összesbe CCD-fájl,CD-képfájl,Lemezképfájl,és Sub-fájl található.Hogy telepitsem?
2011. szept. 19. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az FF8 install-ban van egy lemezkép. Mountold be pl Daemon Tools-ba. Csak ennek a CD-nek a tartalmát kell telepíteni az FF-hez. Majd a CD1-et mounold be ha kész, ez kell ahhoz, hogy játszani tudj. (ha továbbjutsz a játékban, majd kell a CD2/CD3/CD4)

De ha nincs szerencséd, a grafika hibás lesz a modern videókártyádon és egy patch is kell majd a net legmélyebb bugyraiból.


Ha minden problémát áthidaltál, jó szórakozást kívánok az egyik legjobb JRPG-hez! :3

2011. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké kösszi hát én 2féle képpen is leszedtem a játékot az egyikbe odáig eljutottam hogy feltettem a játékot, viszont a new gamera rámegyek kéri az egyes CD-t mikor beletettem a H meghajtóba.
2011. szept. 19. 13:30
 3/3 anonim válasza:
Mert regedit-ben át kell írni a final fantasy viii meghajtóját "H:\"-ra ez esetben vagy ki kell írni minden cd-t cd-re vagy dvd-re és berakni a cd-rom-ba és így játszani :)
2012. ápr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!