Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pontosan letudná valaki írni,...

Guti73 kérdése:

Pontosan letudná valaki írni, hogyan is kell a Win7-t újra telepíteni? Mit kell még a oprendszeren kívül feltelepíteni, hogy úgy működjön, mint ezelőtt 2-3 hónappal?

Figyelt kérdés
Előre telepített Win7-s laptopom van. Hetek óta kínlódok már a géppel , gondoltam újra telepítem. Készítettem hozzá "helyreállító" lemezt de igazából gőzöm sincs hozzá hogyan tovább. Igen, béna vagyok, bla,bla,bla....most ezekhez nincs kedvem. Tud valaki IGAZÁBÓL, normálisan segíteni, hogy ne kelljen szervizbe vinnem egy oprendszer-frissítés miatt a gépet? Elég sokat nyúzom szegény gépet, van rajta minden vick-vack , nem igazán szeretném ha más kezébe kerülne a gép! Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!
2011. szept. 19. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltesz egy win 7 példányt.

Megkeresed a regisztrációs kulcsod.

Biosba beálíltod hogy cd-ről bootoljon a gép és bebootolsz arról.


Innen már csak az utasításokat kell követned.

2011. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz szépen kicsit lassan de összejött! :-)
2011. szept. 21. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
örülök ha segíthettem :)
2011. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!