Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan program, amivel facebook...

Olyan program, amivel facebook-on lehet chatelni a facebook nélkül? Pl. : egyszerűen az asztalról indítható.

Figyelt kérdés
Tudtok olyan programot, ami indítható az asztalról? Csak ráklikkelek és már működik is. Massengerben van valami hasonló. Olyasmi kéne. Vagy bármi más, amihez nem kell a facebook weblapnak nyitva lennie. Mert én közben mást is csinálnék :D
2011. szept. 20. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

vagy google keresőbe írd be, hogy facebook chat client

2011. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első lépés: [link] Töltsd le, telepítsd! Alapból sajnos nem ismeri a facebookot, de semmi vész: [link] itt a bal oldalon katt ide: pidgin-facebookchat-1.69.exe Telepítsd ezt is, és kész is. Pidginben állítsd be a profilod és működik a facebook chat.
2011. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:05


Ez jó lenne, de nincs valami olyan, ami egyből ismeri a facebook-ot?

Amúgy ironikus, hogy amíg nem voltam facebook-on és utáltam, addig mindenből dőlt a facebook támogatás, meg ez volt a program nagy reklámja, most meg csak ilyen különleges lépésekkel lehet használni...

Szóval köszi, de nincs olyan, amivel tényleg egyből chatelhetek?

2011. szept. 21. 15:00
 4/11 anonim ***** válasza:
én már küldtem :D
2011. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmondanád miért olyan nagy dolog telepíteni egy programot és hozzá egy kiegészítőt? Az a gond, hogy 45 másodperc helyett 60 is eltelik, mire telepíted?
2011. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nem fogok minden egyes újratelepítésnél/visszaállításnál azzal foglalkozni, hogy "hat" helyről hat különböző programot letöltsek és egyenként telepítsem őket, meg beállítsam őket és azzal foglalkozzak, hogy mennyire jól működnek-e.


Az elsőnek meg üzenem, hogy nem működik a program: van egy facebook logó és alatta egy link. Ha rákattintok, akkor nem történik semmi semmikor.

2011. szept. 23. 20:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy minden téren utálom azokat a programokat, amiket külön-külön kell beállítani, mert eddig kb 4 ilyennel foglalkoztam már és olyan idegtépő dolgokra kellett figyelni, hogy az nem igaz. És egyáltalán miért nem lehet olyat küldeni, ami egyből támogatja, utolsó???
2011. szept. 23. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Ejha, ezek elég komoly érvek. Azért írtam ezt, mert erre a feladatra ez a legjobb megoldás. És mi van akkor ha telepítésnél le kell tölteni egy plugint? Nagy dolog kétévente egyszer megcsinálni. Trillian azt hiszem támogatja alapból: [link]
2011. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nincs mindig internetem és éppen ezért semmilyen olyan progit nem szeretek, amihez az internetről kell letölteni.
2011. szept. 25. 16:43
 10/11 A kérdező kommentje:
És nyilván nem 2 gb-s a plug-in, de nekem erősen korlátozott és lassú az internetem.
2011. szept. 25. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!