Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes-e Linuxot telepíteni...

Érdemes-e Linuxot telepíteni netbookra?

Figyelt kérdés

Van egy Packard Bell netbookom. Windows 7 Starter van rajta alapból, de kegyetlenül lassú. Nincs rajta semmi felesleges dolog de így is borzalmas. Gondoltam ismerkedés szempontjából rakhatnék rá Linuxot, de még nem nagyon értek hozzá. Most abban nem vagyok biztos, hogy ha sikerül megtalálni a megfelelőt számomra, akkor az gyorsabb lesz.

Telepítési szempontból nem vagyok az a talpra esetlen platinaszőke. Szóval kérem szépen valaki segítsen.

Ha szükséges akkor itt van a laptop paraméterei:

Processzor.: Intel Atom N450

V.Kártya: Intel Graphics Media Accelerator 3150

Ram: 1GB

Merevlemez: 160 GB HDD


2011. szept. 20. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Disztribúciófüggő, én az Ubuntut ajánlanám neked, kezdő linuxosnak, vagy a Puppy Linuxot.
2011. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Puppy Linuxot én is tudom ajánlani de szerintem a win7röl csinál elötte mindeképp egy mentést, hátha kell még majd (ha nincs hozzá telepitö)
2011. szept. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. szept. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!