Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program ami egy...

Létezik olyan program ami egy gombnyomásra beírja a kódokat a játékhoz?

Figyelt kérdés
Pl.: a GTA:SA-hoz, hogy ne kelljen olyan sokszor beírni a pénzt, hanem, csak egy gombot kell megnyomni és kész. Úgy értem, hogy beírom a kódot a programba, és beállítom azt, hogy legyen az F1 és akor csak azt kell nyomogatni. És most nem trainer-re gondolok.
2011. szept. 20. 21:53
 1/2 anonim válasza:
Pedig csak programmal lehetséges. Trainer. :)
2011. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Darkavid ***** válasza:
Hmmm...Ez nem is olyan rossz ötlet.Csak ismerni kell a játék programnyelvét(és persze tudni is) megkeresni a gyorsgombok részt majd ott írni egy kis programot, ami az F1 lenyomása után végrehajtja a beprogramozott parancsot.De szerintem ezt inkább hagyjuk mert én úgy tudom illegális mert nem lehet belepiszkálni csak úgy minden engedély nélkül(mert ugye a játékokat számtalan törvény és copyright védi)így ez véleményem szerint törvénytelen.Remélem a válaszom elég kimerítő volt.:)
2011. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!