Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mér nem tudom használni az...

Mér nem tudom használni az ePSXe-emulátoromat? (playstation)

Figyelt kérdés
Letöltöttem meg hozzá Playstationos játékot is final fantasy VIII-at először kért 1 zlib1.dll fájlt letöltöttem hozzá utána kért a bios mappába egy SCPH1001.BIN-fájlt aztis letöltöttem, mostmeg mikor futtatnám a játékot azt irja h menjek a videoconfigba és ott csináljak vmit de ott semmit nem lehet átállitani mert üres lista van, fontos lenne előre köszönöm.
2011. szept. 21. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a PC verziót töltötted le?
2011. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ePSXe egy moduláris emulátor, tehát pluginokat használ a kép, hang stb működtetéséhez.

A zlib1.dll-t nem terjesztik vele, a BIOS-t pedig legális okok miatt nem adhatják hozzá.

Szükséged van hozzá egy grafikus pluginre is!

A legjobb amit ajánlhatok, az Pete OpenGL2 pluginje, amit itt tölthetsz le:

[link]

A zip-ben lévő DLL fájlt csomagold ki az ePSXe plugins könyvtárába.

Mielőtt játszol, még érdemes az irányítást is beállítani.


Sok sikert!

2011. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát köszönöm azért de nem akar összejönni:s nemtudsz adni vmi msn cimet vagy vmit és ugy könnyebben eltudnám magyarázni meg tudnál segiteni, mert nagyon fontos lenne,és letöltöttem pc-s verzióba is felis tettem, de akkormeg ha rámegyek a new gamera azt irja ki h tegyem be az 1-es CD-t mikor daemon toolsba bemoutoltam.
2011. szept. 21. 15:43
 4/5 kukori17 válasza:
www.google.hu (játékcim) utána crack download.. mire jó a crack -.- behuzod a letöltöt fájlbol az exe.t felül irod azt a játék fö könyvtárába aztán go game goo :D
2012. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szűcs Norbert Ádám válasza:

Sziasztok! itt a megoldás:

van benne minden (zlib1.dll, scph, hang plugin, MINDEN! csak be kell állítani)

[link]

ott van lent a download gomb, utána bevisz egy oldalra, és ott is download file :)

remélem segítettem

2013. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!