Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepités probléma?...

Windows 7 telepités probléma? Help pls

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régebben bármikor simán tudtam telepíteni a win 7 (64bit) ultimatet a gépemre, most viszont mikor telepíteni akartam bebootol lemezről bejön a win7 háttér is ám más semmi, tehát maga a telepítő program nem indul el csak a win7 háttér jön be. Mi lehet a probléma? Másik telepítő lemezzel próbáltam, probléma ugyanez.


2011. szept. 21. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos nekem egy elég gyenge gépem van (még :) ) és nem tudom, hogy azét e, de nekem akár több percig is egy win7-es kép meg a kurzor van és a néhány perc letelte után bejön, hogy "setup is starting" vagy valami ilyesmi aztán ki tudom választani a nyelvet meg a többit. Nem tudom, hogy mennyit vártál, de szerintem próbáld meg még egyszer és addig foglald el magad. Ha 30 perc után sem csinál semmit. akkor esetleg töltsél le egy másikat, vagy ha van rá fölös pénzed vedd meg! :D

Remélem tudtam segíteni!


P.

2011. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!