Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben ezeket hogy lehet...

Excelben ezeket hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom, hogy mikor pl. pascal háromszöget csinálok excelben, akkor hogy lehet azt beállítani, hogy a nullákat(csak a nullákat) ne jelenítse meg. Illetve azt sem tudom, hogy hogy lehet sorozatot létrehozni. Arra gondolok, hogy pl beírom egy cellába, hogy 6,28 és utána az alatta levőkbe azt akarom írni, hogy 6,29 6,30 6,31 stb. Azt tudom, hogy valahol belehet állítani sorozatot de nem tudom hol.
2011. szept. 22. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a 6,28-at, alá a 6,29-et, aztán a 6,29-es jobb alsó sarkánál elkezded húzni lefelé, és beírja a többi számot. Addig húzd, amíg kell.
2011. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt tudom de nem ez kell valahol elvileg van egy speciális fül vagy rész vagy nemtommi(tanár elhadarta) és ott előhozott egy ablakot, amibe beírhatta a léptéket(0,01) és hogy mettől meddig kell a sorozat. A lehúzós megoldást tudom, de több száz cellát kellene lehúzni és arra meg nem lesz idő ezért mutatott a tanár egy másik megoldást de követhetetlen amit csinál... XD
2011. szept. 23. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerkesztés -> Kitöltés -> Sorozatok
2011. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éa az első kérdésedre: formátumkódban #-et írj és ne 0-t.
2011. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!