Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okozhatja a problémát?

Boomer kérdése:

Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Régebben olyan játékokkal tudtam játszani, az ATI video karimmal amihez OpenGl szükségeltetett. A probléma jelenleg az, hogy amivel akkor tudtam, azzal most OpenGl gond miatt nem tudok. (Not found Open GL the subsystem) vagy valami ilyesmit dobál elindítás után. Kari, Op rendszer ugyan az.. Arra lennék kíváncsi, hogy ezt lehet-e valahogy orvosolni video kari cserén kivül..
2011. szept. 22. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Újra teted a windowst?

ha nem akor is frisitsd le a legujabra a video kartya driverét a gyártó honlapjáról

directx et is felfisitheted

ha minden teljesen fris akor opengl funkciót kapcsóld be a kártya beálitásainál

.

ha igy se jó részletes adatok kelenének

de minimum a video kártya ról amit csak tudsz és a windowsodról.

2011. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Es bocs a játékok se ártanának hogy melyiknél jelentkeznek ezek. ?
2011. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kártyáról, így hirtelen annyi ugrik be, hogy 128mb-s Radeon. Konkrétan ezeknél: Wolfenstein,Jedi Knight: Jedi Academy, Jedi Knight 2: Jedi Outcast, MOHAA.
2011. szept. 22. 16:22
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

ezt töltsd le és nézd meg vele pontosan milyen a videokártyád mert elégé fontos:)

amugy 128mb ból ara következtetek elégé régi

eddig mentek ezek csak most nem

tettél fel valami frisitést (windows)

vagy drivert valamilyen eszközhöz?

remélhetöleg a legujabb driver ujratelepitésével (telepitésével) megoldodna a probléma


[link]


ha tudod kártyád miylen itt tudod megkeresni hozá drivert


[link]


ezzle meg directx et de csak akkor frisitsd ha már videokártya rendbe addig felesleges

2011. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A válaszolót kérdezem, hogy az nem úgy van, hogy az openGL-nek az égvilágon semmi köze a DirectX-hez? Ugyanarra való a kettő, de legjobb tudásom szerint függetlenül valósították meg őket. (Nem bántani akarom a válaszolót, csak azért írtam, hogy ne keressetek feleslegesen rossz irányban. Persze az is lehet, hogy tévedek.)
2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Oda irtam hogy amig nincs meg vga drivere felesleges viszont amugy meg nem felesleges dolog mivel gondolom fentvan max egy directx 7 ese, és ezeknek a játékoknak a directx et is tudniuk kéne használni

.

de persze ha nincs szüksége rá a kérdezönek nem kell letöltenie

kártya honlapját linkeltem mert nemtudom milyen neki.

de nem taglalom amig nincs meg hogy hogy is állunk most

2011. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pontosan egy Ati Radeon 9250-esről van szó.

Rendszer maradt ugyan az, frissiteni nem szoktam. Drivereket se dobtam fel azóta. A legfrisebb driver van fent a videokártyához. Újra telepitéssel is probálkoztam, de a probléma továbbra is fent áll. Directx 9 van fent. A hiba üzenetet pontosítanám erre: Can't Load OpenGL SubSystem..

2011. szept. 23. 15:32
 8/13 anonim ***** válasza:

support.amd.com/us/gpudownload/Pages/radeon-prer300-xp.aspx

Catalyst 6.11 (2006 évi) akor ugye ez van fent vga driver?

az alaplap gyártójának honalpjáról letölthetnéd a drivereket: chipset, motherboard, bus, ami csak van alaplaphoz

eszközkezelöben semit nem jelez sárgán?

.

ati vezérlöpultban a beálitásainál nincs olyan hogy opengl be-ki kapcsolása? kapcsold be ha ki van

(directx et továbra is javaslom frisiteni, ha minden amit fent irtam rendben)

2011. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit kiir az magyarul anyit jelent

nemtudtam betölteni az opengl alrendszert

.

hátpedig az opengl a video kárgyával települ

még az alaplap gyártó honlapján nézd meg hátha fentvan opengl driver ot

én nemtudom mert az alaplapod nemtudom milyen

2011. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt nekem is régi ati kártyám abeálitasoknál fülecskék voltak és volt ott opengl fül és ot lehetet pipálgatni meg mindent

ehez opengl 2.1 van szerintem nekem az volt

2011. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!