Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van Excelben "színekre"...

Qpakk kérdése:

Van Excelben "színekre" alapozó függvény?

Figyelt kérdés
Konkrétan: Egy oszlopban számok vannak. Egy részének betűszíne piros (vagy kék, vagy sárga..., stbn, mindegy) a többi fekete. Azt szeretném, ha csak a piros betűszínű számok adódnának össze az oszlop végén (vagy bárhol) Lehetséges ilyen? Köszönöm, ha valaki tud segíteni
2011. szept. 23. 08:38
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Esetleg ez segíthet:

[link]

2011. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bár ez nekem halálosan kínai :) de mindenképpen nekiugrok délután és megpróbálom megoldani :) Köszi a segítséget!!!
2011. szept. 23. 12:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmmm... neki próbáltam ugrani, de valahogy sehogysem jó (én vagyok a hibás tudom, mert fogggalmam sincs az egészről) :) Aki ért hozzá picit annak tuti működne, nekem nem megy :( Ha valakinek van extra egyszerű megoldása, várom válaszát továbbra is. (Makró kizárva!! :)) Mindenesetre nagyon köszönöm az erőfeszítést!
2011. szept. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!