Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt írja ki a modern warfare...

Ezt írja ki a modern warfare 2 az utólsó küldetés betöltése után, amokor kilőjük a helikoptert és bezuhanunk a csónakkal a vízbe. Error Create2DTexture. Ran out of memory Ez mitől van? és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Nos nekem Win 7-em van és a letöltött modern warfare 2 nél írja ki.Mielőtt jönne a fikázás megvan az eredeti is a cd galaxisból rendeltem 8000ft-volt és multiztam az eredetin.De a letöltöttel játszok single-t.és az útólsó küldetésnél ahol belezuhanunk a vízbe a csónakkal.Ott írja ki a hibaüzenetet.És már a legútólsó küldetést be sem tölti.Tudom hogy a beállításokban a sync every flame-t yes-re állítva majd a texture qualitiy-t automaticra állítva már betölti a küldetést.De Én szeretném ha maximum beállítással is betöltené.Ezért kérdezem mi lehet a baj és hogyan lehet megoldani.Köszönöm.
2011. szept. 23. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd le a beállításokat azelőtt, mielőtt kilövöd a helikoptert, majd ha betöltötte sikeresen tolt maxra. Egyébként, ha megvan eredetiben, miért nem tolod az eredetivel a Single-t? Ez kicsit kamunak tűnik már bocsi.
2011. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu csak konkrétan ezt a játékot mielőtt megvettem volna letöltöttem kipróbálás képen.Mert demo nem volt belőle.Aztán mivel tetszett meg multizni is akartam megvettem eredetiben no meg van egy olyan felfogásom,hogy megtisztelem a fejlesztőket azzal,hogy megveszem a terméküket.Pl a dead space is megvan eredetiben meg letöltötten is.Meg a crysis.Egyébként már a cd galaxisról elő van rendelve a modern warfare 3 és battlefield 3 is.De nagy valószínüség szerint le is lesz töltve a modern warfare 3 is az eredeti megvétele után.Egyébként is miért kamuznék itt hisz a névtelenség védelmében vagyok a fikázást meg bírom.Ja és Az eredeti is csinálja ezt a lefagyás dolgot.
2011. szept. 24. 09:19
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
2011. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egy kérdés. ha megveszed mi a sz@rért töltöd le?? :O
2013. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!