Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messenger Plus! Smartbar,...

Messenger Plus! Smartbar, hogyan tüntethetném el? Több info lent.

Figyelt kérdés
Leöltöttem a Messenger Plus! frissítést a gépre, és telepítés után a böngészőmbe berakta a Messenger Plus! Smartbar-t, amire semmi szükségem, ráadásul nagyon idegesítő is. Egyébként Mozillát használok. Semmilyen módon nem tudom eltüntetni ami hirtelen eszembe jutna, valaki tudna segíteni?
2011. szept. 23. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkeresed a telepített programok között és letörlöd. Vagy ha csak el akarod tüntetni akkor jobb klikk rá és ott lesz egy pipa mellette.
2011. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne megoldottam volna, de sajnos ez egy kékes színű sáv tele ikonokkal, és akárhova jobbklikkelek beadja az adott oldalt új lapon és kész. Eszköztáraknál meg nincs is feltüntetve, hogy csak simán eltüntethessem. Éppen ezért kértem valami segítséget.
2011. szept. 23. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keresd kiegészítőként. Eszközök->Kiegészítők.
2011. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!