Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok HTML, CSS, PHP nyelv tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Nem ismerek különösen jó "szerzőket" ilyen téren ezért kérem a segítségeteket. Tehát HTML, CSS, PHP amit szeretnék ha benne lenne, természetesen ha nincs ilyen, akkor nem egy könyben. szerző, cím és ha tudtok esetleg egy rövid vélemény, ha olvastátok ha tudjátok milyen, és ha ajánlanátok másoknak is.


Köszönöm!


2011. szept. 23. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

PHP-hoz egyértelműen ezt ajánlom: [link]


HTML+CSS: [link] Ebbe csak beleolvastam egy könyvesboltban, de elég korrektnek tűnt. A vélemények is jók róla.

2011. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen utánanézek! :)

Más esetleg ami szóba jöhet mert keresem én is de semmi jót nem találok! Már letöltöttem pár pdf fájlt, kb 80-100 oldal mindegyik, de egyik sem az a tipikus könnyen megérthető könyv

2011. szept. 24. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olyan rövid dokumentumok inkább egyetemi jegyzetnek jók. A PHP-s könyv ezer oldalas és bőven magyaráz, sok példával. A példaprogramokat le lehet tölteni arra az esetre, ha sehogy sem sikerül, ami a könyvbe van írva.
2011. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!
2011. szept. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!