Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért felismerhetetlen az...

Miért felismerhetetlen az okon wondows 7 en?

Figyelt kérdés
kaptam egy uj laptopot eredeti win 7 el (64 bit). feltelepitettem rá minden programot ami kell nekem. pár napig tökéletesen működött utána 2 programnak elszállt az ikonja. (VLC player, Winrar). Olyan az ikonja mint amikor a windows nem ismer fel valamit.Ettöl függetlenül a programok tökéletesen működnek. Ha rámegyek jobb egér tulajdnságok ott kijelzi rendesen az ikonját. Mi lehet a megoldás? előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 23. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod a win7-tel! Amúgy sztem töröld az ikonokat, és csinálj újat, darabonként kb. fél perc.
2011. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem vagyok pro... :) el tudnád modnani, hogy kell? Előre is köszönöm
2011. szept. 23. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Ikonokat kijelölöd és shift+del.

Jobb gomb az asztalon, új parancsikon, a többi már adja magát.

2011. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igy sem sikerült, már az eredeti mappában a program files on belül sincs ikonja... :S
2011. szept. 23. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában magában az exe kiterjesztésű fájlban van tárolva az ikon is.
2011. szept. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Ha annyira kellenek ikonok, akkor keress az Interneten ico kiterjesztésű fájlokat, tetszés szerint szedd le, majd azt rendeld hozzá.
2011. szept. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!