Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyenkor mit kell csinálni?...

Ilyenkor mit kell csinálni? (telepítés)

Figyelt kérdés

Fönt volt a FIFA11 nevű játék.Le szerettem volna törölni,mert meghibásodott valami a játékban és ezt ajánlotta a rendszer.Az Uninstall is meghibásodott mármint valamiért nem indult el az uninstaláló program.Ha a vezérlő pulton keresztül próbáltam letörölni akkor azt írta ki,hogy nem találja a játék helyét és kilépett.Meg untam és a total commanderben kitöröltem a játékot.Az egész EA Sports mappát és a documentum mappából az egész EA Sports mappát.El akarom indítani a telepítőt,de nincs ilyen lehetőség.Csak annyi van ott helyette,hogy játék.

Most mit csináljak?Elkezdtem letölteni egy másik FIFA11-et,de nem hiszem,hogy ez lenne a megoldás.Ja egyébként azóta szarakszik a játék mióta letöltöttem a FIFA12 demóját.Azóta mintha megpusztult volna a FIFA :S


2011. szept. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom de a törlést jobban kell csinál pl. ezzel: URSoft.Your.Uninstaller.PRO.v7.3.2011.02 Törlés majd a Safe mode, utána teheted a játékodat.
2011. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Regedit paranccsal menj be a Registrybe, és ha ott van Fifa mappa, töröld ki. Két helyen szokott lenni, tehát ha egyet találsz, az utána következő listán is ott van. Ha kitörölted, újraindítás után jó eséllyel telepíthető lesz
2011. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike sikerült.
2011. szept. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!