Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7-en hogy lehet beállít...

Windows7-en hogy lehet beállítani azt, hogy kb 15perc tétlenség után visszatérjen az üdvözlőképre, ahol a felhasználói fiókot választom, és jelszóval be kelljen újra lépni? - de pl a torrent meg minden progi fusson tovább .

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A két kívánságod nehezen hiszem, hogy összehozható, ugyanis két esetben lép a rendszer az üdvözlőképre, ha kijelentkezel vagy ha készenléti állapotba kapcsol (ez utóbbit lehet ugyan időzíteni), de mindkét esetben leállítja vagy szünetelteti a programok futtatását.
2011. szept. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XP-n ez alapból ment :S beírtam a jelszót, és onnan folytattam mindent ahol abbahagytam :S
2011. szept. 24. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Többek között ez (is) az egyik oka annak, hogy én még mindig, (pontosabban mondva ismét) az XP-t használom.

Alig több mint egy hónapig próbáltam barátkozni a 7-tel, de nem nyerte el a tetszésemet.

A meglévő (bővített verziójú) XP vel tökéletesen elvagyok.

2011. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha még nem oldódott volna meg:

Jobbkatt az asztal üres területére --> Személyre szabás --> Képenyő kímélő (jobb alsó sarok).

Választasz egyet, beállítod a várakozási időt. Bepipálod a bejelentkezési képernyőt --> OK.


Ez az "xpb*zi" -ság meg már több mint szánalmas. Ide a rozsdás bökőt, hogy 2005 -sem Windows 95 -öt használtál.

Nem is baj, hogy a legtöbb számítógépgyártó már nem támogatja.

2011. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

???? Nem értem a problémát :) 2009 óta win7-et használok, és a win+l kombinációval mindig üdvözlő képernyőre lépek, ha otthagyom a gépet, de attól a torrent megy tovább, sőt az msn üzeneteket is megkapom, és így tovább.

De ha jól értem, azt akarod, hogy ha ott kell hagynod a gépet, ne tudjon más hozzáférni. Nagyon egyszerű, beállítasz egy képernyővédőt 15 percre és bepipálod, hogy bejelentkezési képernyő. (természetesen a felhasználói fiókodnak jelszóval védettnek kell lenni) Mellesleg ez így működig win95 óta, csak korábban jelszavas védelemnek hívták.

Pici gondolkodás, és már nem is kell visszatenni az xp-t :)

2011. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eszem ágában se volt visszatenni, köszönöm
2011. okt. 12. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!