Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha telepítem a windows 8...

Ha telepítem a windows 8 tesztverziót akkor a régi windows 7-em megmarad vagy update-eli és csak az új win 8 lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért update-elné? A win 8 egy külön os ami az előzőtől megszabadul ha csak nem mellé rakod fel a rendszert egy másik partícióra. De minek neked a win 8? Az még egy nagyon béta verzió amit letölthetsz.
2011. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes még felrakni, a béta állapottól még nagyon messze van az...
2011. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az neked am nem mind1? :) csak kipróbálom... egyébként ha a win vistát közvetlenül lehetett frissíteni 7-re akkor 7-et miért ne lehetne 8-ra?

annyira még nem értek hozzá párszor telepítettem dvd-ről... leszedtem most van egy iso fájl... futtatom és bejön egy egész felhasználó barát telepítő felület... szal mégegyszer a kérdés... ha itt telepítem akkor a win 7 el fog tűnni?

2011. szept. 24. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert még BETA? Különben is tábla PC-re tervezték a rendszert csak még arra se lehet rá rakni és vajon miért? MERT BETA.
2011. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de most kajak téged ennyire idegesít hogy én ki akarom próbálni? akkor ne válaszolj b*zdmeg... tudom hogy béta meg hogy hót angol az egész de nem is ez volt a kérdésem...
2011. szept. 24. 08:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az idegesít hogy fel akarod rakni hanem az hogy nem tudsz olvasni. Azért írtam nagy betűvel hogy BETA mert úgy szokás írni. Azt pedig hogy MERT BETA azért írtam nagy betűvel hogy nyomatékosítsam. Szövegben elég nehéz kimutatni a hanglejtést.
2011. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
olyan jó hogy még mindig nem kaptam választ...
2011. szept. 24. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Na erre céloztam... Le van írva a válasz csak vak vagy.
2011. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!