Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az az apnstub. exe?

Mi az az apnstub. exe?

Figyelt kérdés
A Comodo tűzfala feldob egy értesítést egy apnstub. exe-ről hogy nem felismerhető és kapcsolódni próbál a nethez. Mi lehet ez biztonságos vagy nem? Eddig még nem csináltam vele semmit és egy idő után eltűnt az ablak. Lehet engedélyezni vagy nem? Ha jól veszem ki ez az Avirához tartozik.
2011. szept. 24. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Google a Te barátod!


[link]

2011. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az ASK toolbar egyik programja. valószínűleg valami malware szarság. minek raksz fel mindenféle toolbart a gépedre?
2011. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az Avirába van beépítve?Mert én telepítéskor nem szoktam csak úgy eszetlenül kattintgatni nem emlékszem hogy ez külön lett volna feltüntetve.Persze tévedhetek lehet hogy átsiklottam felette véletlenül.Megnéztem az avira mappájában és próbáltam törölni de nem engedte.Lehet valahogy mégis?Apnstub ikon és apntoolbarinstaller ikon.
2011. szept. 24. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. A Multi-Toolbar Remover-t használtam bepipáltam az összeset utána remove és szinte azonnal kiírta hogy removal complete.Ez azt jelenti hogy el is távolította őket csak mert olyan gyors volt mintha nem is csinált volna semmit?
2011. szept. 26. 15:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!