Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok lekódolni egy ....

Hogyan tudok lekódolni egy . Doc filet, hogy csak kód beírása után tudja megnyitni?

Figyelt kérdés
Láttam már pár olyan wordben irott filet amit mikor meg akartam nyitni akkor kért kódot. szeretnék énis egy ilyet mivel a laptopomat sokan használjuk de egy pár dolgot nem szeretném ha megkapnának vagy elolvasnának. hogyan tudom lekódolni?
2011. szept. 24. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első mentéskor kell kiválasztani a kódolást. Vagy ha már vannak kész dokumentumok, akkor megnyitod, és mentés másként módszerrel újramented őket kódolással.

A mentés gombja előtt van egy "eszközök" lenyíló menü, abban általános beállítások, és azon belül dokumentum védelme


Nekem 2010 verzió van, abban az információ menüpontban van az engedélyek alatt a jelszóval való megnyitás (fájl/információ/dokumentumvédelem/megnyitás jelszóval)


Illetve 2003 verzióban:

[link]


2007 verzió:

[link]

2011. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszöntem
2011. szept. 25. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!