Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Várható még szaggatás a...

Várható még szaggatás a SIMCITY 4-nél?

Figyelt kérdés

Tegnap is meg ma is amikor játszottam vele akkor szagatott, ha a fel le nyilakkal mentem a szigeten és ugyan ez volt ha egérrel csináltam! A szimek is szaggatottak, de ha egy helyben nem csináltam semmit vagy 5 másodpercig, akkor utána élethűen ment az egész! Ma kitakarítottam CCleaner-rel, a hibákat is kijavítottam, lefuttattam egy víruskeresést az avastal a gyors víruskeresésben talált egy PUP-os fájlt, amit kiirtottam, majd a teljes rendszervizsgálatban nem talált semmit! Várható, hogy fog még szaggatni? A SIMCITY4 rendszerigénye:


op.rendszer: Windows 98,2000,ME,XP

Processzor:500 MHz (Intel Pentium III/AMD atholon)

Memória: 128MB RAM

Hely: 1,6GB

CD-DVD 8x speed

Video Card 32MB Direct30

Sound card: DirectX7.0

DirectX:7.0


Az én gépem:

Windows XP

Intel Pentium IV 3.0Ghz

RAM:1GB

DVD 52x sebesség

Videókártya: 1Gb ati radeon Hd 5550

hangkártyánál szerintem 11.0 a Direct X-em

És a DirectX 11.0 a videokarinál is! Mitől szagatott, és fog még szaggatni?


2011. szept. 25. 08:29
 1/3 A kérdező kommentje:
80 GB-os merevlemez amiből most kb: 53Gb a szabad!
2011. szept. 25. 08:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez leg főképpen nem a gép hibája :) vedd ki a beálításokban az árnyékot a játékban és meg fog szünni a lagg :) nekem is ez volt a gond :)
2012. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!