Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szimulátor pc játékokat...

Milyen szimulátor pc játékokat tudtok ajánlani, amik tényleg valósághűek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"Harc" szimúlátorok elég élethüek

Battlefield sorozat, call of duty sorozat

meg autosok még elég élethüek need for speed sorozat (újabb tagjai)

2011. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző úr isten. A Call of dutyban nagyon élethű, hogy magától visszatöltődik az életed, kibírsz 600 lövést, és miközben tüzelnek rád futsz tovább. Senki sem azért szereti őket(én sem) mert élethűek.


A need for speed annyira élethű, mikor visszatöltődik a nitro, egy golf 230-ra gyorsul 2 másodperc alatt.


Kérdező nézelődj fórumokon, esetleg kérdezz ott, én például az új forma1-et ajánlom, esetleg fifa11, hasonlók.

2011. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megjelenésre gondoltam

amire te gondolsz olyan nincs.

csak egy idö szakaszban élethü

mint ahogy enyém is:p amig csak mászkálsz az élethü:d

na szoval focizol meg versenyzel de ot se egymásután ujab ujabakat

ha élethüt keresel igy akor talán stalker én nem játszotam vele de elvileg mindent kel bene csinálni eni aludni ini.... wc zni?:d

de nem igazán valósághü mert fantasztikum

ilyenre még lehetne sims ami életet probálja utánozni eröltetve.

szóval ha olyan kel amiben a focistákat elüti egy ferári akor a fentieket nézd:)

2011. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!